fbpx

Özel Ev Moskova

BAKIR KABUK EVİ

MOSKOVA, RUSYA
2019

“Zamansız”, mimar Aleksandra Fedorova’nın dış ve iç mimariye uyguladığı tasarım stiline yön veren felsefedir. Hacimlerin ve temel alanların bileşimi ile tasarlanmış zamansız ortamlar. Bunun mükemmel bir örneği, Moskova yakınlarındaki Serebryaniy Bor bölgesinde, doğal bir parkın bitki örtüsüne batırılmış, oldukça kalabalık bir alan olan özel bir ev olan Copper Shell House’dur.

Dış cephede, kaplama için kullanılan malzemeler üst üste binen ve zıt efektler yaratmak için bir araya geliyor. Temel olarak Oxide koleksiyonundan Moro kaplamalı büyük boyutlu oksitlenmiş metal efektli Laminam seramik plakalar kullanılır.

Mimar, içeride de malzeme ve renkleri mükemmel bir şekilde iç içe geçirerek, dış ve iç arasında sürekliliği sağlayarak mekanlara hareket enjekte etti. Oksit seramik levhalar ayrıca merdivenlerin iç kaplamasında ve yüzme havuzu odasında kullanılırken, oturma odası ve mutfakta, döşeme ve dikey kaplama için kullanılan I Naturali, Pietra di Savoia Grigia Bocciardata koleksiyonundan seramik levhalar buluyoruz. ve mutfak tezgahının üstündeki Bianco Statuario Venato. Seramik plakaları kullanma kararı, çevreye saygı ve son derece dayanıklı bir ürün arzusu ile ilgilidir.

Ossido Bruno
Pietra di Savoia Grigia Bocciardata
Bianco Statuario Venato
Roccia

Dış Cephe Kaplamaları
Oxide, Moro
1000x3000mm
Laminam 3+, Laminam 5

I Naturali, Pietra di Savoia Grigia Bocciardata
1000x3000mm
Laminam 5

I Naturali, Bianco Statuario Venato
1000x3000mm
Laminam 3+, Laminam 5

Fokos, Roccia
1000x3000mm
Laminam 3+, Laminam 5

Uygulama Görselleri

İlgili referanslar

Sohbete Başla
Whatsapp Müşteri İletişim Hattı
ikinci el saat alan yerler
kpek kyafetleri
antika alanlar