fbpx

Hakkımızda

Laminam en zorlu mimari projelerin karşılığıdır.

Laminam, porselen ve camın birleşimiyle üretilen 1620×3240 mm’ye ulaşan dev boyutlara hem iç hem dış mekânda yüzey kaplama olanağı tanıyan, yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Doğadan ilham alan, doğanın ötesine geçen yüzeyler. Laminam, dış mimaride, iç tasarımda ve mobilyalarda kullanılan büyük boyutlu minimum kalınlıkta yüzeyler yaratarak, bu malzemenin geleneksel kullanımlarına meydan okuyan seramik plakalar üretir.

Mekânları yeniden tanımlamak ve katlamaktır, böylelikle kişiliğimizin bir ifadesi haline gelsinler ve yaşayacağımız, çalışabileceğimiz ve kendimizle ve başkalarıyla rahat hissedeceğimiz yerlerin oluşmasına neden olurlar.

En başından beri, öncü vizyonumuz ve kalınlık ve boyutlar açısından her zamankinden daha yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülmesiyle seramik dünyasında devrim yarattık. Dahası, IN-SIDE teknolojisi, vücut ve yüzey sürekliliğini ilk kez gerçekleştirerek ileriye doğru bir sıçrama yapmamızı sağladı. Sonuç, zarafeti yapı ve güzellikle birleştiren bir üründür.

Şirketimiz, aynı zamanda sağlam ortaklıkların geliştirilmesi ve bizim gibi yarının dünyasını şekillendirme hırsını besleyenlerle karşılıklı fayda sağlayan bilgi ve fikir alışverişi sayesinde sürekli büyüyor.

Teknoloji ve yenilik trendleri

Laminam felsefesinin kalbinde sarsılmaz bir yenilik eğilimi ve benzersizlik arayışı yatıyor. Estetik ve kalitatif mükemmelliği markanın temel değerlerinden biri olan çevre dostu ile birleştirmek için her ürün için yoğun araştırma faaliyeti adadık. Levhalarımıza antibakteriyel, kendi kendini temizleyen * ve kirletici yok etme özelliklerini ödünç veren biyoaktif işlemlerin piyasaya sürülmesi, Laminam’in inovasyon yoluyla mükemmelliği nasıl elde etmeyi amaçladığının sadece bir örneğidir. Aslında bu, ürünle bitmiyor; süreçleri, insanları ve ortamları içeren tüm değer zincirine yayılıyor.

Dış cephelerde, kirletici maddelerin saldırganlığından dolayı organik bileşiklerin doğal olarak yok edilmesini teşvik ederek, bina cephelerinin işlenmemiş yüzeylere göre daha temiz tutulmasına katkı sağlar. İç yüzeylerde dikkate değer bir antibakteriyel etkiye sahiptir.

Sohbete Başla
Whatsapp Müşteri İletişim Hattı
ikinci el saat alan yerler
kpek kyafetleri
antika alanlar